Pereiti į pagrindinį turinį

GREENUP.LT saulės parkas

Širvintų r. sav., Zibalų sen., Šešuolių II k.
Pirkimas
Išparduota

Vystytojas:

919,99 €/kW

Pradinė investicija

19,99 €/kW

Metinė priežiūros kaina

470,0 kW (100%) Rezervuota

470,0 kWLiko

Skaičiuoklė

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Skaičiuoklėje pateikiami preliminarūs duomenys
148
€/metus
Sutaupykite per metus
5
Atsipirkimo laikotarpis metais
1,4
kW
Rekomenduojama saulės elektrinės galia

Saulės parko įrengimo etapai

Liko žingsnių: 3
2021-10-01
Priimamos rezervacijos
2022-01-03
Gautas statybos leidimas
2022-01-31
Sumontuoti moduliai, ranga baigta
2022-05-31
VERT leidimas gaminti gautas

Saulės parko informacija

Apie projektą

Apie projektą

2021 m. vykdomas 470 kW galios GREENUP.LT parko pirmas etapas. Montuojami pažangiausi, modernūs, didžiausio pasaulyje saulės modulių gamintojo Longi Solar LR4 half-cut saulės moduliai. Paruošti visi projektui reikalingi leidimai, sklypas paruoštas būsimiems darbams. 

Projekto statybų eiga:

  • Surinkus 70% rezervacijų sausio mėnesį bus pradedami parko statybų darbai.
  • Gamybos leidimo gavimas planuojamas gegužės pabaigoje.
  • Klientams perduodama parko pagaminta energija jau nuo birželio mėnesio. 

Apie įrangą

  • Naudojami modernūs vieni efektyviausių saulės modulių rinkoje. Rekordiškas 20.6% efektyvumas.
  • Half-cut technologija- modulis padalintas į kelias atskirai veikiančias dalis, to pasakoje yra atsparesnis lauko taršai.
  • Ypač aukštas efektyvumas po 25 metų, net 84.5%
  • Saulės elektrinės parkas prižiūrimas vaizdo kameros, bei aukšta tvora- garantuos saugumą. Parkas apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų. Nuolatos tikrinamas ir prižiūrimas patyrusių specialistų. Pjaunama žolė, saulės moduliai valomi nuo dulkių. Esame viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje teikiančių priežiūros bei valymo paslaugas saulės elektrinėms.
  • Naudojami aukščiausios kokybės Huawei Sun2000 inverteriai.
  • Esame visų saulės parke naudojamų komponentų oficialūs atstovai Lietuvoje, kas garantuoja greitą komponentų garantinį aptarnavimą.
  • Naudojamos aukštos kokybės profesionalios "Corab" antžeminės montavimo  konstrukcijos.

Sumažinkite savo elektros išlaidas, investuokite į žalią, atsinaujinančią energiją!

„Greenup.lt“- tai atsakingas ir socialus verslas, kuriantis šviesią ateitį Lietuvoje. Šalyje, kuri yra energetiškai nepriklausoma, kurioje mylima ir tausojama gamta. Todėl įsipareigojame - už kiekvieną parduotą elektrinės kW, šalia esančiame sklype pasodinti po medelį. Įsigijus dalį Greenup saulės parko, naudosite švarią, atsinaujinančią energiją ir prisidėsite prie gamtos globojimo Lietuvoje.

Įranga

•    Moduliai – LONGI LR4-60HPH  375M half-cell; Garantinis laikotarpis - 12 metų;

•    Keitikliai – SUN2000-100KTL-M1  Garantinis laikotarpis - 5 metai;

•    Konstrukcijos – Corab; 

Apie vystytoją
UAB Elektra man
Aprašymas

Ilgametė patirtis ir virš 8000kW instaliuotų saulės elektrinių visoje Lietuvoje leidžia “GREENUP.LT” garantuoti greitą ir kokybišką saulės parko diegimą, bei nepriekaištingą priežiūrą ir veikimą visą elektrinės tarnavimo laikotarpį.

„GREENUP.LT“- tai atsakingas ir socialus verslas, kuriantis šviesią ateitį Lietuvoje. Šalyje- kuri yra energetiškai nepriklausoma, kurioje mylima ir tausojama gamta. Todėl įsipareigojame- už kiekvieną parduotą elektrinės kW, šalia esančiame sklype pasodinti po medelį. Įsigijus dalį GREENUP.LT parko, naudosite švarią, atsinaujinančią energiją ir prisidėsite prie gamtos globojimo Lietuvoje.

Per visą laikotarpį projekte planuojama

13 GWh

Sugeneruota

144 023

Medžių išsaugota

1 892 460 tonos

CO2 sumažinta

APVA parama

Parama saulės parkams - net iki 3230 Eur

Pasinaudokite ja ir sumažinkite elektros išlaidas iki 3 kartų
Susisiekite

Naudos skaičiuoklė

Skaičiuoklėje pateikiami duomenys yra preliminarūs. Tiesiogiai priklausantys nuo jūsų mokamo elektros tarifo ir kiekvieną mėnesį sugeneruoto energijos kiekio.

Nurodykite vidutinės mėnesio elektros sąskaitos dydį Jei norite sužinoti tikslią savo vidutinę mėnesio įmoką, susisiekite su savo nepriklausomu elektros tiekėju. 

 
 
 

Vid. 20 €/mėn.

Mėnesinis elektros energijos sunaudojimas
kW
€/kWh

Rezultatai

Rekomenduojama saulės elektrinės galia Tai rekomenduojama nutolusios saulės elektrinės dalies galia, kuri apskaičiuota pagal jūsų įvestą mėnesinį elektros energijos sunaudojimą. Jeigu rekomenduojama galia 0 - jūsų elektros energijos naudojimas per mažas nutolusios saulės elektrinės daliai įsigyti.
1,4 kW
Pradinė investicija Saulės parko dalies įrenginio pirkimo kaina (APVA parama neįskaičiuota)
1288
Būkite atsakingas
429 vnt. Tiek medžių apsaugosite nuo žalingos aplinkos taršos.   ir 5637 tonos Sumažintas anglies dvideginio (CO2) patekimas į aplinką.
Sutaupykite per metus Preliminarus elektros išlaidų sumažinimas per pirmus metus neskaičiuojant pradinės investicijos. Vėliau ši suma gali būti didesnė vertinant infliaciją.
148 €/metus
Kiti rezultatai
Planuojama nauda per visą laikotarpį Tai yra jūsų sutaupymai per elektrinės efektyviausią veikimo laikotarpį (25-erius metus), įvertinant infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčius. Įvertinta - gauta parama, infliaciją bei elektros energijos ir kitų paslaugų kainų pokyčiai. 3 210
Atsipirkimo laikotarpis metais Jūsų saulės parko dalies investicijų atsipirkimas apskaičiuojamas pagal sutaupymus (įskaitant infliaciją). 5
Dabartinė metinė elektros sąskaita Tiek vidutiniškai dabar mokate už elektros energiją. 240
Nuo šiol mokėsite iš viso Jūsų bendras mokestis už elekros energiją, naudojant saulės parko dalį. 92
Nuo šiol mokėsite per metus už elektrą Jūsų elektros mokestį sudarys pasinaudojimo tinklais mokestis ir trūkstamos elektros energijos kaina.  64
Metinė elektrinės dalies priežiūra Metinis saulės parko dalies mokestis už priežiūrą, kuris gali būti keičiamas pagal vystytojo sutarties sąlygas. Galimi papildomi kaštai po garantinio laikotarpio neįskaičiuoti. 28
Papildoma informacija
Skaičiuojame, kad saulės elektrinės vienas kW per metus pagamina Nurodyta generacija pirmaisiais metais, toliau elektrinės generacija mažėja, bet ne daugiau kaip 0,8 proc. per metus.  1 080 kWh
Skaičiavimuose įtrauktas metinis pasinaudojimu tinklu mokestis, mokamas už saulės elektrinės galią Pasinaudojimo tinklais mokestį nustato Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba. Mokestis peržiūrimas ir nustatomas vieną kartą metuose. Naudojant saulės parko dalį, kai visa sugeneruota elektros energija perduodama į skirstymo operatoriaus tinklą,rekomenduojame rinktis atsiskaitymo būdą už naudojimąsi tinklais - Atsiskaitymas už instaliuotą elektrinės galią. Nuo 2021 01 01 šis mokestis yra 38,33 €/kW per metus. 38,33 €/kW
Saulės elektrinės gyvavimo laikotarpis 25 metai
Vidutinė elektros energijos kaina Nurodyta kaina galios nuo 2021 07 01. Elektros energijos kaina skaičiuojant sutaupymus itin svarbi. Stebėdami rinkos situaciją, skaičiavimuose įtraukiame, kad elektros kaina kasmet auga 2,3% (įskaitant infliaciją). 0,152
* Visos sumos pateiktos su PVM

* Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruotos elektros kiekio.

Saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai

Susipažinkite su finansavimo sąlygomis

Dar neapsisprendėte? Reikia patarimo?
rašykite info@saulesparkai.lt

Susisieksime su Jumis per artimiausias 24 val.